Fiorot má sedmou výhru v řadě, popáté ale absolvovala plnou minutáž

Francouzská zápasnice Manon Fiorot si v UFC připsala už svou sedmou výhru v řadě. Popáté za sebou ale musela absolvovat plnou minutáž a vůbec poprvé v kariéře šlo o pětadvacet minut.

Manon Fiorot absolvovala svůj sedmý duel v UFC. A opět jej zvládla, když v hlavním taháku večera porazila ve všech pěti kolech Erin Blanchfield.

V prvních dvou duelech dokázala Francouzka ukončit své soupeřky před limitem, v posledních pěti zápasech šla ale vždy až do rozhodnutí rozhodčích. I včerejší klání ale zvládla, na signifikantní údery do oblasti hlavy porazila svou soupeřku 134:97 a vítězství jí tak patří zaslouženě.

Aktuálně třetí žena muší váhy následně podle očekávání vyzvala držitelku pásu Alexu Grasso. A oprávněně, vždyť sedmá výhra v řadě jí vynesla na čtvrté místo v nejdelší vítězné sérii v UFC.

Lépe jsou na tom pouze Movsar Evloev s osmi výhrami, Merba Dvalishvili s deseti a Islam Makhachev se třinácti vítěznými duely za sebou.