Podmínky užívání webové stránky

Podmínky užívání webové stránky www.fighton.cz upravují používání těchto stránek třetími osoba (uživateli). Provozovatlem této webové stránky je Symphony work s.r.o., Na hřebenech II 1062, Podolí, 147 00 Praha.

Níže jsou uvedeny podmínky, které platí pro vaši návštěvu a používání této stránky. Používáním této webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

  1. Obsah této webové stránky je poskytován pouze pro vzdělávací a informační účely. Žádný obsah na této stránce by neměl být vykládán jako právní, finanční, lékařský nebo jakýkoliv jiný odborný názor. V případě potřeby konzultujte s odborníkem.

  2. Veškerý obsah na této stránce, včetně textů, obrázků, log a designu, je chráněn autorským právem a může být používán pouze pro osobní nekomerční účely.

  3. Tato webová stránka může obsahovat odkazy na jiné webové stránky, které nejsou provozovány námi. Nejsme zodpovědní za obsah nebo bezpečnost těchto stránek.

  4. Používání této webové stránky je na vlastní riziko. Nejsme zodpovědní za jakékoliv škody způsobené vaším používáním této stránky, včetně škod způsobených viry, malwarem nebo jiným způsobem.

  5. Nejsme zodpovědní za přerušení provozu této webové stránky z jakéhokoliv důvodu, včetně technických poruch, údržby nebo jiných důvodů.

  6. Můžeme kdykoliv změnit podmínky používání této webové stránky bez předchozího upozornění.

  7. Tuto webovou stránku a její obsah nesmíte používat k nelegálním účelům nebo jakýmkoliv způsobem, který by mohl poškodit nás nebo třetí strany.

  8. V případě, že se rozhodnete nám poskytnout jakékoli informace, souhlasíte s tím, že můžeme takové informace použít a zpracovat v souladu s naší zásadou ochrany osobních údajů.

Děkujeme vám za návštěvu a respektování těchto podmínek používání.