Vašek Mikulášek se tvrdě opřel do Toroka. Jeho výhru nepřijímá a osočil jej ze simulování

Václav Mikulášek stále nedokázal přijmout výsledek bitvy s Gabrielem Torokem, proti němuž byl diskvalifikován už v prvním kole. Domnívá se totiž, že jeho protivník bolest spojenou s opakovanými údery do rozkroku jenom předstíral.

Vašek Mikulášek se tvrdě opřel do Toroka. Jeho výhru nepřijímá a osočil jej ze simulování

„Poslední vyjádření k tomu blbcovi. Omlouvám se všem za své chování. Za to se omluvím, protože to bylo nemístné. Nebylo to na místě. Já však moc dobře vím, že jsem ho do rozkroku trefil jen jednou. Zbytek šlo do vnitřku stehen. Vím to moc dobře. Nebudu to ovšem s řešit s nikým dalším.

Na videu je to hezky vidět. Ti blbci z Gabrielova týmu to i sdíleli na stories a je to tam jasně vidět, že jsem potřetí ty koule netrefil. Gabriel je však takový, že když vidí, že to nefunguje, což většinou nikdy nefunguje, tak automaticky hledá cestu ven.

Já chápu, že tomu nerozumí, proč jsem vystartoval a po Gabrielovi hodil ten chránič na zuby, ale věřte, že jsem měl k tomu jasný důvod. Urážel mě od začátku. Bral jsem ten zápas s tím, že se známe a že to bude v pohodě zápas. Žralok však měl větší odvahu než on. Žralok byl víc bojovný než on. Žralok si víc věřil než on. To je největší trapas. Žralok měl větší koule než on. To je největší ostuda. Lidi z jeho města mi psali, že se za něj stydí. Všichni totiž viděli, jak nahrané to bylo. 

Já vím, co to je. Mě odvezli dvakrát do nemocnice poté, co mě někdo napálil do koulí. Já vím, co to je. Nepostavíš se. Prostě se nepostavíš na ty nohy ani náhodou. Za mě je Gabriel hovado a nejvíce mě na něm štve, že jsem ho kdy bral jako normálního kluka. Ale pak šel a říkal lidem, aby fandili tobě, že já jsem feťák. Bezdůvodně a bez ničeho. Pak si mě urážel dál, když jsem měl mámu v nemocnici. Jel si do mě a pak ses omlouval do zpráv. Já jsem do toho zápasu nastupoval 30%. A i těch třicet procent by na něj stačilo,“ otevřel se Vašek Mikulášek v rozhovoru na svém Instagramu. 

Torok nehledá žádné výkrutky. V rámci sportovního ducha svému soupeři nabídl odvetu, ke které by mohlo dojít ještě letos. Mikulášek ovšem po předchozí zkušenosti zatím váhá, zdali se mu to vyplatí. I on má jenom jedny nervy a ty by při podobné blamáži nemusely vydržet. 

Nejčtenější z tématu