RFA vs. IAF: Special Title Night 2. Na bitvy šampionů naladí Nové Zámky s Borárosem a Komuenhou

V sobotu 21. září se v pražské hale O2 Universum uskuteční druhý večer RFA vs. IAF: Special Title Night 2. Event společně oznámili promotéři obou organizací Boris Marhanský (RFA) a Petr „Píno“ Ondruš (IAF) při třetím díle společného podcastu.

RFA vs. IAF: Special Title Night 2. Na bitvy šampionů naladí Nové Zámky s Borárosem a Komuenhou

Obě organizace se na hlavní společný event roku připraví už 18. května v Nových Zámcích, kde se představí řada zajímavých bojovníků, kteří by měli oslovit místní publikum. „Myslím, že tohle je naše hlavní strategie. Chceme budovat domácí scénu a v takovém případě musíme stavět na domácích, místních bojovnících,“ poznamenal Boris Marhanský. „Já se těším, že to zažiji jak u nás na IAF 11 na Kladně, tak poté také v Nových Zámcích,“ přidal se Ondruš.

Oba – společně s hostem svého podcastu Vaškem Mikuláškem – toto dokumentovali na eventu Oktagon 54, který se konal nyní 2. března v Ostravě. „Místní fanoušci nechtějí vidět kluky ze zahraničí, chtějí ty své, domácí, případně Poláky, kteří to mají blízko. A takové zápasy jsou tam kolik, tři? Pak se holt nemohou divit, že nemají vyprodáno. Ostraváci prostě chtějí vidět ty své,“ poznamenal bijec přezdívaný „Baba Jaga“, který z tohoto regionu pochází.

Právě proto by měli být hlavními hvězdami eventu v Nových Zámcích Gábor Boráros a Lajos Papp, který se poprvé představí v polotěžké váze. „Místní oba milují,“ řekl k tomu stručně, leč trefně Marhanský. A prvně jmenovaného by pak měl vyzvat zástupce IAF, který v této organizaci ještě neprohrál. „Myslím, že Frederico (Komuenha) si na Gábora už brousí zuby,“ zaznělo od promotéra RFA. „Já mám za to, že je má už dávno nabroušené,“ kontroval s úsměvem Ondruš.

Na oficiální potvrzení duelu si ještě chvíli budeme muset počkat, je třeba vyřídit totiž všechny smluvní náležitosti, lístky na event RFA vs. IAF: Warm Up už ale můžete zakupovat v síti Ticketportal.

Nejčtenější z tématu