Kdo ovládne Tipsport Gamechanger? Česká MMA jednička prozradila svůj tip

OKTAGON MMA se letos pyšní průlomovou novinkou zvanou Tipsport Gamechanger, do které byli zařazeni nejlepší tuzemští MMA zápasníci z velterové váhy.

Kdo ovládne Tipsport Gamechanger? Česká MMA jednička prozradila svůj tip

Úvodní kolo je za námi a někteří borci si dokonce prošli i druhým. David Kozma a Louis Glismann postoupili již do semifinále, kde je doplní lepší ze zápasových dvojic Christian Jungwirth - Bojan Veličkovič a Andreas Michailidis - Marcel Grabinski.

Smolné pro domácí publikum je, že se v této fázi soutěže drží aktivní už jenom jeden český zástupce. David Pink Panther Kozma jako jediný udržuje české barvy naživu a pokud štěstí dá, dojde až do finále. Jiří Procházka mu v tomto ohledu nejenom drží palce, ale zároveň i pevně věří.

„Kdo je můj favorit v Tipsport Gamechangeru? Určitě David Kozma!“ odpověděl Procházka během sobotního turnaje z pražské O2 areny v mezičase na dotaz správců sociálních sítí OKTAGONu MMA.

A proč? „Protože má velké srdce a dobře ví, jak překonat ty náročné chvíle a překážky, které se mu během zápasů staví do cesty. Skutečně si myslím, že má velkou šanci na celkovou výhru,“ konstatoval úspěšný bojovník, který věří, že historicky první vítěz průlomové soutěže bude z Česka.

David Kozma dle bookmakerů zůstává druhým nejsilnějším zápasníkem v celé pyramidě. Větší šance na výhru má dle papírových předpokladů pouze rozjetý dánský „Spartacus“ Louis Glismann, jenž to se svými výkony nemusí mít ani daleko od slavné Ligy mistrů UFC.

Nejčtenější z tématu